Detailing interiéru i exteriéru

Auto detailing znamená velmi důkladné vyčištění, leštění a ochranu interiéru i exteriéru automobilu. Výsledkem precizní práce je celkový vysoce kvalitní vzhled vozidla. Pravidelný detailing pomáhá zachovat hodnotu Vašeho nového vozu. U starších vozidel vylepší tato služba zásadním způsobem celkový dojem a zvýší prodejní hodnotu vozu.

Služba je vhodná pro nové, zánovní, starší vozy i veterány

Detailing kombinuje naše služby při využití toho nejlepšího know-how a nejkvalitnější autokosmetiky od leadrů na trhu. Při úvodní konzultaci se domluvíme na očekávaném výsledku a rozsahu prací.

Dokážeme důkladně opravit a vyčistit exteriér vozu – zajistit lakování nebo udělat renovaci laku, vyčištění chromů, plastů, kol a dalších prvků. Vyčistíme motor, podvozek a další na první pohled skrytá místa. Postaráme se o vytepování interiéru, vyčištění a impregnaci plastů nebo kůže. Neuteče nám žádné zákoutí ani přihrádka. Na Vaše přání můžeme také zajistit nové díly – kryty, plasty, tlačítka, aby byl vzhled co nejlepší podle Vašich představ a možností.

Detailing můžete využít v různých situacích – když má být zánovní vozidlo reprezentativní, když chcete vylepšit právě koupenou ojetinu, připravit vozidlo na svatbu či jinou speciální událost, uvést služební vůz do lepšího stavu, připravit se na prodej vozidla. Spousta si lidí se o svůj vůz stará prostě pro radost nebo chtějí co nejlépe ochránit svoji investici před poklesem ceny.

Co je a není detailing?

Detailing není myčka, ani ruční mytí nebo čistírna interiéru. Není to ani pouhá renovace laku.

Detailing je pečlivá a šetrná práce s profesionálním vybavením, prostředky a znalostmi. Cílem je dokonalá čistota a lesk interiéru i exteriéru. Kromě důkladného uvedení vozu do co nejlepšího stavu je důležitá i jeho ochrana, aby byl perfektní vzhled vozu zachován co nejdéle.