Keramická ochrana laku

https://renovace-laku.cz/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-4.png

Pro auta i motorky v BrněKERAMICKÁ OCHRANA

Keramická ochrana, nanokeramická ochrana nebo také konzervace laku znamená ošetření Vašeho vozu speciálními povlaky, které chemicky navážou na povrch karoserie.

Většinou se jedná o vrstvu oxidu křemíku v řádech jednotek mikronů nebo aplikaci systetických vosků s nanočásticemi. Cílem je dodat Vašemu vozu vysoký lesk, sytost barvy a ochránit ho proti všem vnějším vlivům – proti poškrábání, soli, naleptání, UV záření a dalším vlivům. Odpuzují také nečistoty a vodu což Vám zjednoduší pravidelnou údržbu. Včasné a odborné ošetření laku vylepší celkový vzhled vozu a prodlouží jeho životnost.

Pro náročné dokážeme zajistit maximální možný lesk i ochranu laku pomocí kombinace několika vrstev špičkových povlaků od předních světových výrobců. Ošetřujeme samozřejmě také skla, vnitřní hrany dveří, prahy a další části vozu.

Nenechte se časem připravit o ten úžasný pocit z Vašeho nového vozu. Dopřejte mu dlouhodobou ochranu jak laku, tak i skel. A co si budeme povídat… Kola dělají auto. Samozřejmě se postaráme i konzervaci litých kol, které mohou trpět nejen solí v zimním období, ale i dalšími vlivy, jako je například usazující se znečištění od brzd a podobně.

01DEKONTAMINACE A RENOVACE

Před aplikací nanokeramické ochrany je důležité, aby byl lak vozu v perfektním stavu. Vozy s poškrábaným nebo jinak poškozeným lakem musejí vždy projít dekontaminací a následnou renovací.

02KERAMICKÁ OCHRANA

Dokonalá péče o Váš vůz pomocí špičkových přípravků. Od základní dvouleté ochrany po pětiletou ochranu s ultra tenkým sklovitým filmem.

03KONZERVACE LAKU

Nabízíme konzervaci jakéhokoliv laku syntetickými akrylovými polymery (syntetické vosky s nanočásticemi).

04SKLA A KOLA

Všechny skla vozu ošetříme pomocí tekutých stěračů. Na litá kola naneseme keramickou vrstvu pro jejich perfektní ochranu.

Keramická ochrana lakuNEJLEPŠÍ
CHEMICKÉ
SLOŽKY
NA TRHU

  • nejlepší způsob ochrany laků
  • chemické složky od předních výrobců
  • spolehlivá ochrana proti mechanickému poškození
  • funkčnost ověřená dlouholetou zkušeností
  • ochrana s hydrofobním efektem
  • 2 stupně ochrany v kombinaci s vosky

péče a kvalita

https://renovace-laku.cz/wp-content/uploads/2021/11/image_09_home_04.jpg

MÁTE DOTAZ?