Detailing

https://renovace-laku.cz/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-4.png

Pro auta i motorky v BrněDETAILING

Auto detailing znamená velmi důkladné vyčištění, leštění a ochranu interiéru i exteriéru automobilu. Výsledkem precizní práce je celkový vysoce kvalitní vzhled vozidla.

Pravidelný detailing pomáhá zachovat hodnotu Vašeho nového nebo zánovního vozu. U starších vozidel nebo veteránů vylepší tato služba zásadním způsobem celkový dojem a zvýší prodejní hodnotu. Detailing není myčka, ani ruční mytí nebo čistírna interiéru. Není to ani pouhá renovace laku. Detailing kombinuje naše služby při využití toho nejlepšího know-how a nejkvalitnější autokosmetiky od leadrů na trhu. Při úvodní konzultaci se domluvíme na očekávaném výsledku a rozsahu prací.

Dokážeme důkladně opravit a vyčistit exteriér vozu – zajistit lakování nebo udělat renovaci laku, vyčištění chromů, plastů, kol a dalších prvků. Vyčistíme motor, podvozek a další na první pohled skrytá místa. Postaráme se o vytepování interiéru, vyčištění a impregnaci plastů nebo kůže. Neuteče nám žádné zákoutí ani přihrádka. Na Vaše přání můžeme také zajistit nové díly – kryty, plasty, tlačítka, aby byl vzhled co nejlepší podle Vašich představ a možností.

Detailing můžete využít v různých situacích – když má být zánovní vozidlo reprezentativní, když chcete vylepšit právě koupenou ojetinu, připravit vozidlo na svatbu či jinou speciální událost, uvést služební vůz do lepšího stavu, připravit se na prodej vozidla. Spousta si lidí se o svůj vůz stará prostě pro radost nebo chtějí co nejlépe ochránit svoji investici před poklesem ceny.

01VYČIŠTĚNÍ

Předtím než se začneme věnovat detailům vůz důkladně vyčistíme zevnitř i zvenku podle dohody a Vašeho očekávání.

02POŠKOZENÉ DÍLY

Na Vaše přání se postaráme o retuše, lakování nebo výměnu poškozených dílů interiéru i exteriéru. Můžeme zajistit nové kryty, plasty, tlačítka a další části, které už nejdou renovovat.

03DETAILING INTERIÉR

Postaráme se o dokonalé vytepování interiéru, vyčištění a impregnaci plastů nebo kůže. Neuteče nám žádné zákoutí ani přihrádka.

04DETAILING EXTERIÉR

Dokážeme důkladně opravit a vyčistit exteriér vozu nebo udělat kompletní renovaci laku, vyčištění chromů, plastů, kol a dalších prvků. Vyčistíme také motor, podvozek a další na první pohled skrytá místa.

Detailing interiér a exteriérCO JE
OPRAVDOVÝ
DETAILING?

  • Pečlivá a šetrná práce
  • Profesionální vybavení, prostředky a znalosti
  • Dokonalý vzhled, čistota a lesk interiéru i exteriéru
  • Pozornost každému viditelnému i skrytému detailu
  • Nejlepší možný stav vozu
  • Ochrana pro zachování stavu co nejdéle

péče a kvalita

https://renovace-laku.cz/wp-content/uploads/2021/11/image_09_home_04.jpg

MÁTE DOTAZ?