Čištění interiéru auta

https://renovace-laku.cz/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-4.png

Pro auta i motorky v BrněČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Každý majitel automobilu určitě zažil pocit, že je s interiérem vozidla potřeba něco udělat. Jednou variantou je strávit nad čištěním vozidla mnoho hodin práce nebo můžete zvolit pohodlnější a spolehlivější variantu a Váš automobil svěřit nám.

Čistění interiéru se zabýváme na profesionální úrovni. Nedočkáte se tedy pouze vysátí a utření palubní desky. Zákazníci preferují čištění mokrou cestou. Při naší práci řešíme každý detail. Provedeme tepování čalouněných částí -sedaček, podlahy, koberců, stropu i polstrování dveří. Odstraníme prach z nejhůře přístupných míst, vyčistíme plasty a provedeme ošetření antistatickým přípravkem. Vyčistíme také kůži, kterou ošetříme pomocí impregnace. Vůz Vám vrátíme perfektně provoněný.

Čištění interiéru vozidel provádíme kvalitní autokosmetikou předních značek. Můžeme tak zaručit maximální kvalitu naší práce. Jedinou podmínkou je svěřit nám Váš automobil alespoň na jeden den tak, abychom mohli Vašemu vozidlu věnovat maximální péči. Věřte, že Váš plechový miláček opravdu prokoukne.

01VYSÁTÍ ZA SUCHA

Základním vysátím suchou cestou odstraníme kamínky, hlínu, chlupy i prach. Tím u nás začíná každé čištění interiéru.

02TEPOVÁNÍ

Zákazníci často chtějí tepování sedaček. Můžeme se postarat o tepování všech částí čalouněného interiéru Vašeho vozidla - polstrování dveří, stropu, zavazadlového prostoru, podlahy i autokoberců.

03PLASTY A KŮŽE

Pomocí kvalitní kosmetiky vyčistíme, ošetříme a impregnujeme vnitřních plasty stejně jako pravou či umělou kůži. Je jedno jestli je to část sedaček, volant nebo okrasný prvek na palubní desce.

04OKNA A RÁMY

Perfektně vyčistíme a vyleštíme všechna okna. Setřeme také vnitřní rámy předních i zadních dveří a zadního kufru.

Čištění interiéruDEZINFEKCE
OZONEM
O3

  • ekologický a šetrný způsob čištění
  • žádná chemie, pouze čistý OZON O3
  • odstraňuje všechny viry, plísně a bakterie
  • úplná likvidace nepříjemných pachů (cigarety, zvířata, klimatizace)
  • dezinfikuje ventilační systém
  • nemá žádné nežádoucí účinky a nezanechává žádné stopy
  • vhodné pro alergiky a astmatiky

péče a kvalita

https://renovace-laku.cz/wp-content/uploads/2021/11/image_09_home_04.jpg

MÁTE DOTAZ?